1

Konu: bir bilsem anısı - origami

bir gün her zamanki gibi bilseme gelmiştim ve serap hoca proje olarak origami yapın dedi ve biz grup halinde bir sürü origami yaptıkama origami yapmak biraz sıkıcıydı ve yaparken çok sıkılmıştım ama genede o gün boyunca yan okulda biz origami yaptık onlar izledi o gün tüm gün boyunca origami yapmıştık artık elime geçen her kare kağıttan origami yapar hale geldim                                     

başka bir anım ise bir gün otomattaydık ve birinin yiyeceğe makinada sonra başka biri de almaya çalıştı onunki de onun üstüünde kaldı ben almayı denedim ve hem kendi aldığımı hem de diğer ikisini almış oldum

bilsemde biyoloji dersi için hocamız benden bal istedi diğerlerinden de karpuz kola mandalina elma gibi şeyler istedi sonra bir arkadaşıma bakıp biri kek getrise ziyafet çekerdik dedi ve zeynep hemen benim annem yapar ben getiririrm dedi o gün hepimiz ziyafet yapacaktık ama hasta olduğum için derse gidemeyip ziyafeti kaçırdım şu an hala o güzel kekleri karpuzları vs kaçırdığım için üzgünüm