Forum'a geç

Bilim ve Sanat Merkezi

Türkiye Bilim ve Sanat Merkezleri Bilgi Paylaşım Forumu

Giriş yapmamışsınız. Lütfen kayıt olun ya da giriş yapın.

Bilim ve Sanat Merkezi forumu, Bilsem sitesine hoş geldiniz. Bilsem konularında merak ettiğiniz her şeyi sorabilir veya cevaplayabilirsiniz.


Cevap Yaz

Cevap Yaz

Yeni bir cevap yaz

Kullanabileceğiniz araçlar: BBCode Resim

Formu göndermeden önce kalın yazılmış yerler tamamlanmalıdır.

Ziyaretçiler için doldurulması gereken bilgiler


Gerekli bilgiler

Önceki mesajlar (son yazılandan ilk yazılana doğru)

6

Merhaba İzmir torbalı da bireysel değerlendirmeye katılan çocuklar arasından kolejde okuyanların 19 temmuzda açıklanmasını beklediğimiz sınav sonuçlarını biliyorlar ve hepside ne hikmetse kazanmış daha sınav sonucu açıklanmadan servis arsyışı içindeler  bu nasıl bir sistem bu nasıl bir adalet

5

Alanya bilim sanat merkezinde zengin velilerin çocuklarına torpil yapılıyor.ders programları onlar için uygun olan vakitlere göre ayarlanıyor.bilsemli olmayan kardeşler de her türlü bilsem aktivitesinden (atölye çalışmalarına katılmak , sergi alanında sunum yapmak ,yaka kartı takmak gibi...)faydalanıyor.bazi öğrencilere 6 saat ders alması gerekirken 8 saat ders alması sağlanıyor

4

Bildiğim kadarıyla kayıt bulunamadı yazmaması lazım. Lütfen sınava girdiğiniz bilsem e veya ilçe milli eğitim müdürlüğüne gidip durumu bildirin. Tc kimliklerde bir sorun olabilir.

3

sonuçlar puan bazında açıklanabilir.T.C kimlik numarası ile girildiğinde ,kayıt bulunamadı.şeklinde ekran geliyor.kazanamadınız.puanınız................şeklinde açıklanması daha iyi olur.

2

Evet bu konuda özellikle velilerin yaşadığı süreci ve kendi çocuklarındaki özellikleri, gelişimleri dile getirmeleri yararlı olacaktır. Çünkü bir çok veli kendi çocuğunu üstün sanıyor fakat parlak çocukla üstün çocuk arasındaki farkları bilmiyor.

1

Sevgili ailelerimiz, bu konudaki deneyimlerinizi ve sorularınızı bu başlık altında paylaşabilirsiniz. Çünkü bu konuda şüphesi olan aileler var. En azından süreçte böyle bir şeyin pek mümkün olmadığını ikna edebiliriz.