Konu: Bilsem sınavı torpil

Sevgili ailelerimiz, bu konudaki deneyimlerinizi ve sorularınızı bu başlık altında paylaşabilirsiniz. Çünkü bu konuda şüphesi olan aileler var. En azından süreçte böyle bir şeyin pek mümkün olmadığını ikna edebiliriz.

Cvp: Bilsem sınavı torpil

Evet bu konuda özellikle velilerin yaşadığı süreci ve kendi çocuklarındaki özellikleri, gelişimleri dile getirmeleri yararlı olacaktır. Çünkü bir çok veli kendi çocuğunu üstün sanıyor fakat parlak çocukla üstün çocuk arasındaki farkları bilmiyor.

Cvp: Bilsem sınavı torpil

sonuçlar puan bazında açıklanabilir.T.C kimlik numarası ile girildiğinde ,kayıt bulunamadı.şeklinde ekran geliyor.kazanamadınız.puanınız................şeklinde açıklanması daha iyi olur.

Cvp: Bilsem sınavı torpil

Bildiğim kadarıyla kayıt bulunamadı yazmaması lazım. Lütfen sınava girdiğiniz bilsem e veya ilçe milli eğitim müdürlüğüne gidip durumu bildirin. Tc kimliklerde bir sorun olabilir.

Cvp: Bilsem sınavı torpil

Alanya bilim sanat merkezinde zengin velilerin çocuklarına torpil yapılıyor.ders programları onlar için uygun olan vakitlere göre ayarlanıyor.bilsemli olmayan kardeşler de her türlü bilsem aktivitesinden (atölye çalışmalarına katılmak , sergi alanında sunum yapmak ,yaka kartı takmak gibi...)faydalanıyor.bazi öğrencilere 6 saat ders alması gerekirken 8 saat ders alması sağlanıyor

Cvp: Bilsem sınavı torpil

Merhaba İzmir torbalı da bireysel değerlendirmeye katılan çocuklar arasından kolejde okuyanların 19 temmuzda açıklanmasını beklediğimiz sınav sonuçlarını biliyorlar ve hepside ne hikmetse kazanmış daha sınav sonucu açıklanmadan servis arsyışı içindeler  bu nasıl bir sistem bu nasıl bir adalet